Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Веселий кулінарний вернісаж, Коко Шанель запрошує на свою веселу кухню
Майя Шутенко
13 червня 2010 23:27
Повідомлення #521


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1835
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1999
Реєстрація: 27.11.2009

ICQ:--

Бали: 163
Наталю!
Скільки смачненьких страв!Аж дух захоплює,яка Ти трудівниця!Все дуже апетитне,а курячі рулетики...-для королівського столу!!!!! a0a

Повідомлення відредагував Майя Шутенко - 14 червня 2010 00:34
Перейти на початок сторінки
maija23
14 червня 2010 00:33
Повідомлення #522


Файна господиня
  • 51

Репутація: 413
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 481
Реєстрація: 27.01.2010

ICQ:--

Бали: 255
Наталю,фотографії страв як із журналу! love
Дійсно,кулінарний вернісаж! 3fb

Повідомлення відредагував maija23 - 14 червня 2010 01:34
Перейти на початок сторінки
Славочка
14 червня 2010 12:27
Повідомлення #523


Файна господиня
  • 51

Репутація: 870
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 2456
Реєстрація: 29.12.2009

ICQ:--

Бали: 3583
Цитата: Коко Шанель
Риба, запечена з помідорами й кабачками

ох і смакота!
Перейти на початок сторінки
sunnygirl
14 червня 2010 20:53
Повідомлення #524


Файна господиня
  • 51

Репутація: 103
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 908
Реєстрація: 27.04.2009

ICQ:--

Бали: 1551
Тут стільки вього смачненького.Сорбет дуже апетитний дякую за цікаву ідею.
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
16 червня 2010 17:11
Повідомлення #525


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Дякую , дорогі форумлянки за відвідини і за щирі теплі слова!!!

А я хочу запропонувати оцінити мій літній супчик...Нарешті настало Боже літечко, і на базарі яких тільки овочів немає, очі розбігаються...Ось коли не шкодуєш, що живеш на півдні. Овочі в нас уже не тепличні, а грунтові.

Овочевий суп "Мінестроне"




150 гр білої чи червоної квасолі ( мені було лінь замочувати, тому я взяла банку консервованої
1,5 л. води
2 морквини
100 гр зеленої стручкової квасолі( навіть у нас ще трохи зарано для такого продукту, тому обійдемось без нього))))
2 зубчики часнику
2 помідори
250гр зеленого горошку ( забула купити))))))))))))))))))))))))))))
оливкова олія
чорний перець
зелень
твердий сир

Коротше...суп з моїми поправками )))) Квасолю , якщо суха , замочити і відварити без солі.Моркву нарізати як подобається, спаржеву квасолю теж. Часник роздушити. Помідори нарізати шматочками, можна зняти шкірку, опустивши в окріп ненадовго. Моркву пересмажила в олії разом з цибулею ( нема в рецепті)))), додала і пересмажила пару ложок томатного соку. Замість спаржевої квасолі знайшлася цвітна капуста..))) Всі овочі , помідори також , закласти в фасолевий бульон і проварити... Після того, як зняли з вогню, додати зелень і часник. ( В рецепті пропонували часник обсмажити, але я, чесно признаюсь, що ненавиджу часник в тепловій обробці...)))Посипати від душі тертим сиром уже в тарілці.

В енциклопедії написано, що " це густий ітілійський суп із сезонних овочів" який передбачає варіації..)))) я думаю, італійці не закидають мене капцями...))))
Супчик сподобався і великим, і малим.
Перейти на початок сторінки
Ірка-Шкірка
16 червня 2010 17:20
Повідомлення #526


Досвідчена господиня
  • 68

Репутація: 1763
Група: Модератор
Повідомлень: 3994
Реєстрація: 19.01.2010

ICQ:--

Бали: 7250
в такому складі при багатстві наших полів його цілком щиро можна назвати і українським супчиком...
люблю я овочі у літню пору...
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
16 червня 2010 18:33
Повідомлення #527


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Цитата: Ірка-Шкірка
люблю я овочі у літню пору...

Так поетично сказала... По духу фраза схожа на гоголівське: "Чуден Днепр при ясной погоде.."))))))
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
16 червня 2010 18:43
Повідомлення #528


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
.Оно вибираю страви на ФМ...і побачила, що жодної нема, яку б можна було запропонувати на сніданок... Тому ось:

Омлет з помідорами


Це, власне, звичайний омлет, тільки спосіб подачі мені подобається... З тих пір, як моя мала побачила його у виконанні Даші Малахової - замовляє тільки такий.

Смажимо звичайний омлет з 2-3-4....)) не будемо уточнювати кількість))) яєць.


Посипаємо дрібненько нарізаними помідорами, сиром, можна чимсь м"ясним.
Перейти на початок сторінки
лідуся
16 червня 2010 19:04
Повідомлення #529


Молода господинька
  • 34

Репутація: 27
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 60
Реєстрація: 3.01.2010

ICQ:--

Бали: 247
Дівчата.Дуже дякую за інформацію по заморожуванні полуниці.Якщо хтось ще щось інше заморожує . то прошу поділитись.Починається сезон з заморозки полуниць. чорниць. зеленого горошку скоро. Ще я заморожую ягоди смородини. малини. абрикоси половинками. болгарський перець. четвертинками і цілими лише запарюю для фарширування. помідори. порізані дрібно баклажани. сливи. вишні. щавель. зелень кропу .петрушки. Минулої осені у мене аж до снігу ріс ясьок.не посохли стручки. то я й його у морозилку зелененьким заклала.Хочу Вам сказати сподобалось тому що не треба його замочувати і вариться швиденько.Росте у мене на дачі чорна горобина. то я і ці ягоди в морозилку а потім по кілька ягід до компоту. Виходить гарний колір.Рекомендую заморозити трошки ягід калини або тримати в гронах на балконі.Чудове лікарство для горла жувати.трошки спочатку гіркувате а потім не відчувається. Біль у горлі проходить . сама спробувала.Після збору врожаю залишилась дрібненька морква так я її почистила . порізала і порційно розклала у кульочки та у морозилку. Забула ше про гриби. Морожу і сирі і відварені. а потім іх лиш на пательню з цибулькою і готово. Ну ніби все вам розказала.Може хтось з Вас ще щось знає.
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
16 червня 2010 20:37
Повідомлення #530


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Лідуся, дякую дуже за все те, що ти розповіла про заморозку...
Цитата: лідуся
Рекомендую заморозити трошки ягід калини або тримати в гронах на балконі.Чудове лікарство для горла жувати.трошки спочатку гіркувате а потім не відчувається. Біль у горлі проходить . сама спробувала.

Ой, я знаю, що калина -прекрасний лікувальний засіб, але мої малі навідріз відмовляються її вживати... Моя свекруха зробила нам отаке: перетерла калину на сито, відкинула шкірку і кістки, а те, що залишилось, сік і трохи м"якоті, перемішала з цукром і в морозилку... Вийшло чудово.
А чорна горобина ще й корисна страшенно, тиск знижує, містить дубильні речовини...
Вишні заморожую насипом , викидаю кістки і розстеляю на піддоні для морозильної камери, попередньо постеливши харчову плівку, вони тоді не злипаються і торохтять, як горішки в замерзлому вигляді.)))
Сині баклажани попередньо відварюю. кабачки теж морожу, але вони мені заморожені не дуже... Хіба що в рагу.

О! ледь не забула!! переповіла мені свекруха сьогодні новий спосіб заморожування полуниць - тобто все майже так, та трохи не так. Полуниці треба перетовкти з цукром 1:2 , і додати пакетик лимонної кислоти ( майже ложка столова) . В замороженому вигляді це буде виглядати як желейна маса, тобто не замерзне на камінь... Але я так ще не пробувала.
Я заморожую ще й бісквіти , медові коржі, свіжоспечений хліб ( холодний, звісно) цвітну капусту, зелений горошок, спаржеву квасолю, печінкові коржі для торта, налисники, голубці сирі, вареники.Добре, що морозильна камера дозволяє.

Повідомлення відредагував Коко Шанель - 16 червня 2010 21:41
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




3 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 3)
Користувачів: 0

  Зараз: 29 квітня 2024 03:06

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 22
Гостей: 22
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100