Рецепти
 
Ми на FaceBook | Ми в Pinterest |
 
логін :
пароль :
Реєстрація на сайті
Нагадати пароль?
 
Рецепти
 


Відповісти
 Веселий кулінарний вернісаж, Коко Шанель запрошує на свою веселу кухню
Valentina
15 лютого 2010 12:51
Повідомлення #211



  • 0

Репутація: 0
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 0
Реєстрація: 25.12.2020

ICQ:--

Бали: 80
Гарненький тортик!!! Я теж такого хочу..., але треба вже доїсти свій сирник .... fellow
Перейти на початок сторінки
Natalyadiva
15 лютого 2010 17:50
Повідомлення #212


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1287
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 24.05.2009

ICQ:--

Бали: 4315
Наталочко, торт чудовий, гарне високе суфле. laughing laughing І не треба себе так критикувати. lol
Перейти на початок сторінки
marinka
15 лютого 2010 18:00
Повідомлення #213


Файна господиня
  • 51

Репутація: 266
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 895
Реєстрація: 7.12.2009

ICQ:--

Бали: 1584
Коко Шанель
торт видався...ну так собі...як кажуть, буває й краще

Коко Шанель тортик вдався як найкраще... Гарно оформлений, високе і пористе суфле і саме головне, що його там багато, сама ніколи не пекла, та подивилась на кусочок аж в голові запаморочилось від тої апетитної фото love


Перейти на початок сторінки
Маруся
16 лютого 2010 02:38
Повідомлення #214


Файна господиня
  • 51

Репутація: 351
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 995
Реєстрація: 11.12.2009

ICQ:--

Бали: 618
Походила, покружляла я по твоїй темці і гарно наїлась млинців, гратену і щей кусень тортика прихопила. КРАСОТА!!!

Ґратен я дуже люблю робити з каляфьору, тобто цвітної капусти. Як запечеться то в першу чергу їм скірку що зверха утворюється а вже домашні нехай все решта поїдають. lol

А як вже буде тижень що будемо собі позволяти поблажки то зроблю млинці з вівсяною мукою, бо зараз пощу. feel



Перейти на початок сторінки
sunnygirl
16 лютого 2010 13:01
Повідомлення #215


Файна господиня
  • 51

Репутація: 103
Група: Відвідувачі
Повідомлень: 908
Реєстрація: 27.04.2009

ICQ:--

Бали: 1551
Торт чудовий і прекрасно прекрашений.Краса неймовірна.
Перейти на початок сторінки
Майя Шутенко
18 лютого 2010 11:22
Повідомлення #216


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1835
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1999
Реєстрація: 27.11.2009

ICQ:--

Бали: 163
Коко шанель,Наталю!!!
Дуже вдячна за рецепт смачного пісного супчика winked .Зварила 2 л каструлю і непомітно з"їли.Він легкий і запашний,швидко готується winked .А для здоров"я-це справжній подарунок! laughing
Раджу всім спробувати!
Перейти на початок сторінки
Volo-shka
18 лютого 2010 15:45
Повідомлення #217


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1950
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1646
Реєстрація: 26.10.2009

ICQ:--

Бали: 2713
Коко Шанель, Наталю, торт вийшов як справжнісіньке пташине молоко, такий повітряний і ніжний. Навіть із фото видно, що тане в роті.
А млинці які - наче справжнє мереживо laughing
Переписала рецепт Гратена із картоплі (також хочеться відчути себе трішки французами lol )
Наталю, а скільки ти печеш свою картоплю оригінальну, бо я готовила так раніше картоплю в духовці, а вона в мене чомусь виходить напів-готовою fellow , наче не пропікається так як треба?
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
20 лютого 2010 18:24
Повідомлення #218


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
Volo-shka
Наталю, а скільки ти печеш свою картоплю оригінальну, бо я готовила так раніше картоплю в духовці, а вона в мене чомусь виходить напів-готовою fellow , наче не пропікається так як треба?

Сашо, не знаю, навіть, скільки то по часу виходить... smile але ніколи не була не допечена...печу до рум"яного...на досить високій температурі...але ріжу не товстими дольками... smile

Дівчатонька! Дякую, що заходите до мене в гості! wink
Перейти на початок сторінки
Коко Шанель
20 лютого 2010 19:34
Повідомлення #219


Файна господиня
  • 51

Репутація: 358
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 724
Реєстрація: 19.09.2009

ICQ:--

Бали: 415
А ось і обіцяний тортик! Пекла на день народження донечки, яке вона із друзями святкувала сьогодні в піцерії...Я лише тортик спекла і туди їм занесла smile Тортик омріяла вже давно, дуже хотіла щось таке зробити...схоже на старовиину вежу...Навіть полізла в розумну книжку вивчати головні принципи середньовічної архітектури... lol Дуже вже хотілось не знати що....Не скажу, що в мене так і вийшло...вийшло так собі...якшо чесно...Хотілось ще дуже зімітувати оте знамените "Ласточчине гніздо", що в Криму...та, вивчивши, так би мовити, "натуру", зрозуміла, що мої кулінарні здібності дууууже далекі від архітектурного генія, що його створив... lol Так що....що є - то є...Купа недоліків, але, як справедливо помітила Славочка - це теж досвід, таким чином всі ми вчимося...

Торт "Вежа"





Торт складається , власне, з двох тортів... smile Всередині - польський медовик від Айн, зовні - "Графські руїни"



Польський медівник


Тісто:
100гр масла
половина стакана цукру
3 яйця
1ст меду
1ч.л. соди
2,5 або 2 і три чверті ст. муки
Все, крім муки поставити на водяну баню, і нагріти до закипання.( щоб лише розтопилося масло) .До речі, краще брати саме масло, а не маргарин. Пробувала і так, і так. Додати муку.Вийде рідкувате тісто, не лякайтесь. Поставити в холод на 8-12 годин.
Тісто трохи повинно загуснути. Розділити на 6 частин. На трьох пергаментних листках намалювати кола діаметром 25 см. Присипати мукою, взяти кусок тіста і розтягнути його по колу. Ось так:


Тісто буде трохи липке, але слухняне. Коржі дуже ростуть в духовці, не сохнуть після випікання. Це мій улюблений медівник, має сильний медовий аромат, завдяки пористості дуже швидко стає м"яким, тане в роті....

Крем:
450 мл вершків
600гр сметани
цукор
На мій погляд, авторка хоче забагато крему...Торт потребує взагалі-то досить немало крему, але ж не настільки...Достатньо 700-800 гр сметани чи вершків, негустих...Або наполовину сметани і вершків...Я іноді беру просту магазинну сметану високої жирності, додаю туди трохи загущувача.Виходить непогано.

ну, і власне -
" Графські руїни"


Для безе:
3 білка
1стакан і 5 ст. л. цукру
чуть лимонного соку
ваніль

Збити білки з соком і цукром до утворення густої субстанції.." стоячої".. lol Викласти на пергамент за допомогою кондитерського мішка або ложкою безешки. Випекти при температурі 100 гр. 2-3 години.

Крем "Шарлотт"

два жовтки або одне яйце
1ст цукру
півстакана молока
200гр масла
чуть коньяку або ванілі
Заварити на водяній бані до закипання і загущування..В мене лопло терпіння і я доробляла цю пісню всю просто на конфорці, несамовито мішаючи, аби не пристало.. lol Помадка повинна загуснути, після охолодження загусне ще більше. Масло збити без нічого і поступово додавати в процесі помадку потроху. Вийде блискучий ніжний крем. Намащувати денце безешки кремом, класти в довільному порядку. Добре захолодити...

Ось ближче "вежа":


Мої висновки...
Зрозуміла, що під подібні важкі архітектурні споруди треба важке тісто...типу, масляний бісквіт, чи що...м"який ніжний медівник виявився дуже вже зам"яким і просів....Вежі ніяк не хотіли ставати рівно, тому довелось так-сяк закріпити зубочистками... Коротше, для таких споруд - треба рівну і міцну поверхню. "Огорожу треба було зробити цільною одразу, і в такому вигляді дати висохнути....а то я зробила з кусочків і не знала, як його стулити докупи...треба все точно прорахувати, щоб убезпечити себе від таких проколів....Надіюсь, що мій досвід поможе ще комусь... smile
Тецепт медовика із блогу Айн "мої кулінарні замальовки" а "руїни" - "Гуд кук"
Ага! Забула ще сказати, що брала подвоєну норму всіх приведених тут складників.
Перейти на початок сторінки
Natalyadiva
20 лютого 2010 20:06
Повідомлення #220


Файна господиня
  • 51

Репутація: 1287
Група: Vip-кухар
Повідомлень: 1319
Реєстрація: 24.05.2009

ICQ:--

Бали: 4315
Торт чудесний!! Гарно оформлений, бачу, що дуже багато роботи біля нього! Попрацювала на славу!Молодець! laughing laughing
Перейти на початок сторінки
Быстрый ответ Відповісти




2 люд. читає(ють) цю тему (гостей: 2)
Користувачів: 0

  Зараз: 27 квітня 2024 03:29

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ
 
Оголошення
 
Нове на форумі
 
Вершки 33%
  Пише Натонька (14 лютого 2021 14:31)
Гарні книжки для дітей
  Пише ОЛЕСЯ (21 січня 2020 07:14)
Огірочки з кетчупом "Чилі"
  Пише ole4ka (30 січня 2019 23:32)
Миколая
  Пише ОЛЕСЯ (2 грудня 2018 03:47)
Дієтичне харчування
  Пише ОЛЕСЯ (20 листопада 2018 23:04)
Заробіток в інтернеті
  Пише Яруська (12 листопада 2018 20:24)
Сушка для фруктів, овочів
  Пише ole4ka (6 серпня 2018 14:35)
Запитання.
  Пише Натонька (28 червня 2018 22:20)
Східниця
  Пише Чуня (11 травня 2018 16:45)
Поможете голосами?
  Пише galalviv (27 квітня 2018 16:09)
Зараз на сайті
 
Всього на сайті: 37
Гостей: 17
Користувачі: - відсутні
 
 
  © 2009-2023 DreamFood.Ua Всі права дотримано.
   
bigmir)net TOP 100